| blurixe a întrebat:

De ceva timp ma terorizeaza matreata...Cum sa scap de ea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| elena a răspuns:

Mare atentie la reteta pe care ti-o dau eu; mergi la farmacie si cumpara 2 comprimate de KETOCONAZOL, apoi de la orice parfumerie sau de la un magazin naturist cumpara un sampon de urzici, dar neaparat sa fie romanesc, tie iti trebuie o jumatate de litru... daca sticla este de 1 litru, rastorni o jumatate de litru in alta sticla, iar in jumatatea ramasa, pui cele 2 comprimate faramitate marunt si zbati continutul, pana se amesteca foarte bine. Cu acest amestec te speli pe par, clatesti cu apa si vei vedea rezultatul. Nu vreau fundita, dar vreau sa-mi dai un mesaj dupa prima, sau chiar a doua spalare, crede-ma, tratamentul este foarte bun si sanatos. Iti urez sa scapi cat mai repede de matreata, sigur dupa 2 - 3 spalari, gata.

7 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Cu Nizoral sampon, il gasesti la farmacie.

| mgtow a răspuns:

Foloseste sampon bun (hs) si nu te mai terorizeaza matreata.

| Bot a răspuns:

Dati cu head&shoulders

| eve a răspuns:

Du-te la farmacie si o sa-ti dea un sampon special facut din plantebig grin
funtoi?:*

| ovidiustefan a răspuns:

Spalate fratelaughing)))))))))))laughing))laughing)))))moamaaa ce intrebari pui sh uh pe TPU...***

| AFRICANU a răspuns:

Spalate des zi de zi sau macar din 2 in 2 zile, du-te la farmacie si cere un sampon din plante si cam atat trebuie sa faci. Dupa un timp nu o sa mai ai deloc probleme.