| Shane a întrebat:

De dimineata m-am trezit putin ametita. Cand stau intr-o parte in pat de exemplu sau in picioare sau daca imi las capul in jos si il ridic ma simt putin ametita si nu stiu de ce. Adica nu mi s-a mai intamplat. Cand stau pe scaun de exemplu este ok.
Ce ar putea fi?
Funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu patesc asa, mai ales cand stau mult la soare.
E posibil sa fii anemica sau sa ai lipsa de calciu sau fier.
Te poti duce la doctor sau iti poti cumpara niste multivitamine.happy
Si nu uita sa consumi multe fructe si legume!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Probleme cu tensiunea sau o anemie ceva.
Mergi la medic pentru niste analize.
Te pup!

| presus a răspuns:

Nu trebuie sa te ingrijorezi, adica e probabil din cauza mancarii, caldurii, oboselii, lipsa de calciu. etc. Eu zic sa ramai in pat si sa nu eziti sa mananci si sa bei lichide. Daca si maine te simti la fel, parerea mea e sa mergi la spital sau la doctoral tau de familie. Sper ca te-am ajutat, funda?; )

| Robertamirela23 a răspuns:

Lipsa de calciu sau de fier...fa-ti analizele si eu am patit asemenea

| cappytempo a răspuns:

Lipsa de calciu, consulta un medic. happy

| metalhearted a răspuns:

Mi se mai întâmplă și mie uneori, dar nu știu exact ce e. Probabil e de la nervi, stress, sau ai dormit rău. Poate ai stat în soare prea mult ziua trecută. Nu știu. Oricum, stai calmă că va trece. Încearcă doar să nu faci mișcări prea bruște. Dacă nu trece în maxim 3-4 zile, consultă un medic. happy
Sper că te-am ajutat. Să te simți bine curând. Fundiță?