| afrodita3333 a întrebat:

De fiecare data cand fac aerobic im aproprierea menstruatiei ma doare burta in dreptul ovarelor.De ce?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| ir3al a răspuns:

Pentru ca nu trebuie sa faci aerobic sau sport in timpul sau in apropierea menstruatiei.

| lake a răspuns:

Daca numai acum ai incept sa faci aerobic asa e 2 -3 saptamana asa e la orcine, doar daca fumezi (da daca fumezi/lasa-te de fumat asta e doar daca fumezi)