| bunicisibuni a întrebat:

De fiecare data cand merg sau fac miscare ma doare in partea stanga jos. Daca beau ceva acidulat la fel ma doare si odata am mamcat pizza si baut suc si mi-a amortit picioru' stang si ma durea rau in partea stanga. Am avut probleme cu rinichii mai de mult. Ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Asta ca sa vezi cat de benefice sunt pizza si sucurile din comert organismului tau big grin. E o dovada ca mananci prea multe prostii si trebuie sa fii mai atenta. De asemenea se poate datora si sedentarismului. Fa-i in fiecare zi macar 30 de minute miscare. De preferat exercitii fizice, ai destule pe Youtube. Daca problema persista in timp, fugi la medic.
Sanatate!

| Lupusor_Florin_Adrian_1998 a răspuns:

Iti recomand sa nu te iei dupa gura lumii si sa dai drumu la un doctor specialist

| Lupusor_Florin_Adrian_1998 a răspuns:

Nu te lua dupa gura lumii, dai drumu cat de repede la un doctor specialist