| Lukasz a întrebat:

Ma durea mai inainte un pic in parte stanga si am diaree.
Dar nu ma doare picioru si am pofta de mancare.
Ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

UITE! n-oi fi eu vreun medic specialist, dar cred ca e apendicita te poti opera eu asa am facut acum 2-3 ani si ma simt mai bine

| KaSS a răspuns:

Nu stiu, intreaba o ruda sau un prieten, dar daca vezi ca simptomele persista sau nu iti trec iti sugerez sa te duci la medicul de la filime.