| chitz_6965 a întrebat:

De la cati ani se poate lua tinctura de marar? functioneaza?

funda :*

nu raspundeti cu comentarii de genu,, lasa ai timp sa iti creasca " si de genul

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Dar sa-ti spun ca o iei degeaba. pot sa iti spun?

| Bab a răspuns:

Nu conteaza varsta

| tarancamelia a răspuns:

Deci.si eu am luat tinctura de marar...nu ca sa imi creasca sani, am luat pentru limbrici, si doar dupa cateva zile am aflat cai bun si la asa ceva, dar nah. ce sa zic nu am observat nici o diferenta, orqm bafta poate la tine functioneaza