| Sadop a întrebat:

De la ce pot fi cauzate durerile de tampla ( partea dreapta )?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tensiune, proasta circulatie a singelui, raceala, etc, etc. Mergi la medic.

| LoLiPoP101 a răspuns:

Tensiune,stres,nevralgie,oboseala,nemancare,sau alte cauze organice.Necesar ar fi un set de analize, un consult EEG, sau RMN, CT, daca recomanda specialistul

| ioanaAn a răspuns:

Oboseala, schimbari bruste de temperaura, presiunea aerului prea ridicata sau prea scazuta etc
Poti lua un algocalmin. Daca persista apeleaza la medic.

| minda23 a răspuns:

1.stres
2. privitul la televizor/calculator in exces.
3. lovituri
4. presiunea mare a vaselor de sange
5. oboseala

Funda? : )