| Florentina_Mariana_1996 a întrebat:

Buna ziua am o întrebare de câteva zile mă doare tâmplă în partea stângă foarte tare mi se abate nu stiu cum sa explic dar este o durere insuportabila cel mai mult când stau culcată pe spate sau când stau pe această parte cu tâmplă sunt durerile prea mari

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la medic, aici nu gasesti tratament, fiecare om este diferit, ce vârstă ai?

| PeFuga a răspuns:

Daca nu mai suporti, mergi la medic! Pana atunci, ia ceva pentru durere si nu mai dormi pe partea care doare.