| Doremifa a întrebat:

De la ce poti avea fecale de culoare negru-verzui? Si e foarte rau daca e un timp mai indelungat? Ma duc foate rar la toaleta, o data la vreo 5 zile

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Poate sa fie doar o constipatie. Daca nu ai si dureri de stomac, greata si alte simptome ia un laxativ usor si vezi cum te simti dupa.
Mergi ma medic daca nu se amelioreaza.

| BuLaNNNeL a răspuns:

O data la 5 zile? :O :O :O Si eu de 2-3 ori pe zi... laughing nu mănânci sau care-i faza? Du-te la medic.