| anonim_4396 a întrebat:

Eu am senzatia de scaun incomplet sau chiar am scaun incomplet? Am obiceiul sa nu ma duc la timp la toaleta si daca apas mai tare pe hartie ies foarte multe fecale. Deci. am scaun incomplet sau doar senzatia? Si ce ar fi de facut in ambele cazuri?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Schimba-ti obiceiul si mergi la toaleta atunci cand iti vine, ca sa elimini tot din intestinul gros.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ultimul tuseu rectal pe care ti l.am facut m.a dus la concluzia ca ai scaun incomplet.Ia, sa.ti mai fac unul sa ma conving!

| MaxAction a răspuns:

Asdada