| Diamond5 a întrebat:

De la tahicardie poti muri? Of, in fiecare vara ma confrunt cu asemenea probleme iar cand vine perioada de toamna, iarna, primavara nu am absolut nici o problema. Am facut ekg mi-a iesit bine si tot nu stiu ce problema as putea sa am. Sunt foarte trist, nu stiu ce sa mai fac

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Aylee a răspuns:

Nu e nimeni medic aici... dar se poate muri, incearca sa nu te bagi energizante/cafea/zahar mult sau orice aliment care iti creste ritmul cardiac. Cel mai bine ar fi sa vorbesti cu propriul medic, nimeni nu poate sa iti dea un raspuns elocvent.