| cristinna23 a întrebat:

De la un timp ma doare capul dar durerea tine 15-20 min. de la ce sa fie?(mentionez am miopie )

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MihaelaDart a răspuns:

Poate sa fie de la curent, poate o raceala, poate ca stai prea mult in fata pc-ului, poate ca ai probleme cu ochii, consulta medicul de familie si el te va indruma.

4 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Trebuie să faci din nou un control oftalmologic. Este probabil ca miopia să fi avansat. Sănătate!

| prye a răspuns:

De la ochi...ii obosesti si de aia

| Trufa_7676 a răspuns:

Si eu am miopie si am avut exact aceeasi problema. Fa`ti un control, sigur ai dioptriile ochelarilor prea mari.

| loana25 a răspuns:

E timpul sa mergi la un control, sa iti schimbi lentilele.