| samantha a întrebat:

De la un timp sunt din ce in ce mai nervoasa, si nu din cauza faptului ca trebuie sa imi vina menstruatie.nu stiu ce sa fac ca ma enervez din ce in ce mai repede si din orice si nu stiu de ce am senzatia ca este din cauza faptului ca nu am mai intretinut relatii intime de un. sper sa ma insel. din ce cauza am starile acestea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| lovestoryofyou a răspuns:

Inseamna ca asa ai tu simdromul premenstrual asa se manifesta la tine custari de nervozitate mai agitata...