| anonim_4396 a întrebat:

Ma enervez foarte repede... si acum sunt foarte nervoasa tare de tot explodez!

Răspuns Câştigător
| Laminin a răspuns:

Hey! Cumpara-ti o portie de calmare. Nu e scumpa si e foarte tare. Contine: un pat moale care trebuie ocupat de persoana nervoasa si o perna moale, o carte buna de citit, o melodie linistitoare (fara versuri), un ceai fierbinte, dupa ceai o ciocolata mica pentru rasfat (e la alegere ciocolata. daca vrei o mananci, daca nu, nici o problema) si ultima si cea mai importanta din portia de calmare este vointa. Trebuie neaparat sa o manaci pe toata! happy

4 răspunsuri:
| Kristtine a răspuns:

Dă-te cu capu de pereţi!

| BlackVeil a răspuns:

Pai,iti recomand sa nu mai bei cafea(sau orice bautura ce contine cofeina) asa mult si des...

| MMadalina a răspuns:

Incearca sa te calmezi...

O zi buna!

| dana7777 a răspuns:

Pai intindete in pat si incerca sa nu te mai gandesti la nimic si inainte de asta nu uita sa deschizi geamul larg...(daca ploua nu-l deschidelaughing ) si gandeste-te la ceva amuzant ce ti s-a intamplat vei vdeam ca te vei linisti :*
O fundita? big grin