| colorfullbubble a întrebat:

De o luna ma inteapa in zona inimii si unerori ma mai doare si mana stanga si capul tot in partea stanga. Am fost la doctor si mi-a spus sa iau calciu o saptamana jumate. Am luat 2 saptamani si tot ma doare, ba chiar mai rau.
De 3 zile imi bate inima foarte tare si astazi mi-am luat tensiunea si am avut 11 cu 6, iar pulsul 119 batai pe minut.
Mentionez ca am 13 ani.
Dau fundita!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| flaviu1990 a răspuns:

Du-te la medicul tau cere sa ti-se faca un film la plamani,

| LoQSkrYpt a răspuns:

No ai cancer