| anonim_4396 a întrebat:

De o vreme dupa ce adorm am inceput sa tresar urat prin pat in timp ce dormem sau chiar in timp ce eram constient adica trez si pur si simplu dau din picioare din senin fara ca eu sa pot controla acest lucru si mai mult de atat inima a inceput sa imi bata mai repede decat inainte si cand alerg spre de exemplu inima imi bate foarte tare chiar daca am parcurs 2 metri mai rapid.
Evident ca am fost la un spital judetean de care apartin si au spus ca nu am nimic si mi-au dat o reteta si m-au trimis acasa.
Nedrept si nervos m-am dus la o clinica privata unde mi-am facut electrograma ca si la spital de aici mi-au spus in fata ca am tahicardie sinusala.In concluzie cred ca cei la la spitalul de stat nu isi dau interesu,mai mult de atat cand m-am simtit foarte rau si am sunat la ambulanta mi-am spus foarte repede numele si adresa pentru ca ma simteam rau si o doamna ca sa nu i spun altfel ma tine devorba ca ce te doare cand eu abia de mai puteam vorbi si ea ma tine la cheat la telefon, asta a fost supararea mea, dati un raspuns mai jos pentru alte lamuriri.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Okkultist a răspuns:

Ty. Practic ocultismul de mic acum depide de om. Multumesc happy

2 răspunsuri:
| anonim_4396 explică (pentru Okkultist):

Vrajeala asta prietene
totusi iti dau funda pentru ca macar ai incercat