| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara inainte sa adorm atipesc cat de cat dar tresar din pat, si imi bate inima tare si repede si imi este frica si dabia adorm, ce sa fac ca numai pot, am 21 de ani.ast raspuns

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| GumitzaXD a răspuns:

Este de la inima.Si mie mi se intampla la fel visez ca aluncec pe geam, sau cad de pe o stanca...etc.pe bune este de la inima.Nu este nimic grav credema.Am fost la doctor si asta mi-a spus.Dar daca vrei sa fii sigur du-te si tu! Succes