| ady960 a întrebat:

De pe ce site pot cumpara Epilator laser cu lumina pulsata Silkn | Epilare Definitiva FUNDA

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| junk1sta a răspuns:

De pe site-ul eMAG sau pe okazii daca gasesti.

| ady960 explică (pentru junk1sta):

Pe eMAG nu gasesc si de pe okazi nu cumpar ca un pr de-al meu a luat teapa

3 răspunsuri:
| caty08 a răspuns:

Pot sa iti vand eu. Nu e nou, dar e in stare foarte buna.