| ady960 a întrebat:

De pe ce site pot cumpara Epilator laser cu lumina pulsata Silkn | Epilare Definitiva FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| bDaniel a răspuns:

Pai uitate pe emag.ro! sau daca nu cauta si tu pe net sau du-te la niste magazine si intereseaza-te!

5 răspunsuri:
| bDaniel a răspuns:

Funda plz happy

| bDaniel a răspuns:

Multumesc frumos! happy

| GhStoica a răspuns:

Eu mi-am cumparat de aici: http://epilatoripl.ro/ un Philips Lumea IPL SC2005/00 si sunt foartem multumita de el.