| miky06 a întrebat:

De unde as putea sa cumpar slimdown capsule de slabit, sunt italia si as vrea sa le incerc ca vreau sa slabesc si nu mai stiu cum am incercat o gramada de metode sau dati-mi cateva sfaturi! va multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| quintron a răspuns:

Nu crede tot ce auzi si tot ce spui.

!
incearca la un medic nutritionist e cea mai buna cale! cati specialisti gasesti aici?

2 răspunsuri:
| quintron a răspuns:

Cel mai ieftin ar fi de aici
http://www.alibaba.com/......psule.html
daca vrei sa ma interesez in iasi sa imi spui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite aici foarte multe metode de slabit si discuti interesante despre diete http://dietapentrutine.blogspot.com