| rayondelumiere a întrebat:

De vreo 2 ore asa, am o durere mica in partea stanga jos, la ovare, si simt cum imi pulseaza uneori. Ma ingrijoreaza si faptul ca imi amorteste putin piciorul stang(f putin, ce-i drept).
Faza e ca azi am fost la control ginecologic si totul e ok. Marti mi-am facut analize pentru candida si alti fungi care se gasesc in zona intima si nu mi-a iesit nimjic, doctora a zis ca sunt sanatoasa. Azi mi-a luat secretie si pentru papanicolau.
Ideea e ca nu-mi dau seama de la ce ar putea fi durerea, iar pana luni nu pot ajunge la medic. (poate doar la urgenta daca s-o inteti, doamne fereste).
A mai patit cineva asa ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| dulcik a răspuns:

Nu ai in nici un caz apendicita pentru ca apendicita este in dreapta asa ca stai linistita si pe mine ma mai dor din cand in cand ovarele insa am fost la doctor si mi s-a spus ca nu am nimic si asa a fost pentru ca m-am dus la diversi medici. Apendicita oricum nu ai pentru ca apendicita este in dreapta ca m-am operat eu acum ceva ani e posibil sa te doara din cauza ca tb sa iti vina.Nu te ingrijora ai rabdare sa iti vina analizele

3 răspunsuri:
| kytty a răspuns:

Buna

ai apendicita

o sa ai niste dureri de cap si stare de vome.luni mergi la medic si o sa iti spuna mai multe

| SexyGirl4You a răspuns:

Poi...desi am doar 13 ani parerea mea e ca ar trebui sa consulti mai multi doctori...BAFTA te pup:*

| rayondelumiere explică:

Buna kytty,
Apendicita este in partea dreapta. Pe mine ma doare in stanga. Alte simptome nu am(greata, varsaturi, etc)