| KinekT a întrebat:

De vreo 2 saptamani ma doare sfarcul drept la atingere si se simte ca un fel de "nod". Sunt baiat, 14 ani, ce ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Vanqu1sh a răspuns:

Aia se numeste "piatra" la sfarcuri laughing, o avem toti baietii cand incepem sa ne dezvoltam mai bine, fie ai la ambele odata fie pe rand.La mine a inceput pe la 13 ani odata cu toti baietii din clasa si era un chin la scoala ca ne tot trageam de sfarcuri big grin. Stai linistit ca nu sunt probleme.

2 răspunsuri:
| Matrixy a răspuns:

Semn ca te maturizezi. Dupa catva timp si celalalt sfarc o sa te doara. Nu trebuie sa te ingrijorezi.

| Discord a răspuns:

Avand in vedere ca esti baiat e cel mai probabil de la frig.