| Anonimboy18 a întrebat:

De vreo 3 4 zile ma doare capul si ochii, imi simt ochii obositi si cand apas pe frunte simt o durere.Sa fie problema cu ochii? Sa merg sa mi fac un control? Pareri.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mai degraba as spune raceala/gripa/sinuzita.

| MihaiNicu23 a răspuns:

POti avea ochii obositi sau sa te ia o raceala asta patesc eu cand sunt racit.

| AliGab a răspuns:

Mergi mai intai la ORL-ist (pentru sinuzita) iar daca iti spune ca totul este in regula, fugi la oftalmolog

| BlueDark a răspuns:

Poate ai sinuzita.Mergi la medic.