| MariaHarry a întrebat:

Am o problema, de la un timp dorm foarte mult( cand stau in pat adorm imediat nu pot sta treaza nici 5 minute), ma doare capul si imi simt ochii obositi. Care este cauza?
Ce pot sa am?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| endeavour a răspuns:

Bine inteles pot fi mai multe cauze, alimentatia o cauza si multe altele in special consumul putin de lichide te poate afecta

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Cel mai probabil ai nevoie de ochelari. Si probabil folosesti excesiv calculatorul, televizorul si telefonul mobil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Du-te la un endocrinolog, sunt sanse foarte mari sa ai probleme cu tiroida. Sa ai chiar noduli, fara sa stii. Gandeste-te daca ai asociate simptome precum: unghii friabile, lentoare in gandire, depresie, intoleranta crescuta la frig, uiti ce ai de facut usor.
Iti recomand sa iti faci un set de analize care sa cuprinda si analize hepatice, sunt mai multe afectiuni care dau stari de astea.
Te pup!