| scx a întrebat:

De vreo 3 zile am o durere in partea dreapta sub coasta adica in zona aia pe la ficat cred,Eu am fierea cam lenesa si am mancat cam,,murdar" pe la KFC si prostii de asta si ma gandesc ca o fi ficatu. Sper sa nu fie apendicita, adica apendicita ma durea intr-una nu? Pe mine ma ia ma mai lasa si nu e durere foarte grea dar se simte. Ce as putea face sa treaca? (Baiat, 17 ani )

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| opreamarius a răspuns:

Incearca sa nu mai mananci porcarii de fast-food o vreme vezi daca te lasa. Daca te lasa inseamna ca de la asta te doare.Da durerea persista consulta un medic.winking