| amPH a întrebat:

De vreo luna ma cam doare deasupra ochiului drept... Adica durerea este pozitionata ca o dunga in sus pe frunte... Oare ce as putea avea?!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Cruciuliță a răspuns:

Ai stat in curent, pretene! (zic pretene, dar sa nu te gandesti ca nu stiu sa scriu "prietene", dar, nah, asa -mi place mie). Nu stiu sigur, dar asa mai pateam eu cand stateam in curent usii cu al feresterelor, ca nesimtitii mei colegi, vroiau...racoare si nu se gandeau la sufletul meu firav si milostiv laughing

| amPH explică (pentru Cruciuliță):

Pana acum 2 zile nu ma durea deloc. Decat atunci cand mergeam la piscina si eram sub apa, de la presiune, ma durea... Acum vad ca ma doare pur si simplu non-stop.

| amPH explică:

S-ar putea sa am sinuzita?sad

| Sailor1 a răspuns:

Sinuzita..am si eu