| InYourMind a întrebat:

Deci am auzit ca sala te ajuta sa ai sânii fermi, e adevărat, cine a încercat și a văzut rezultate?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Apreciat de Editori
| Laura162 a răspuns:

Efectul depinde si de marime, dar in principiu par mai ridicati. Sanii "stau" pe muschii pectorali. Daca pectoralii sunt mai dezvoltati (exercitii de tonifiere/forta, nu alergat pe banda), vor "impunge" sanii si le vor da un aspect mai ferm. Sanii in sine nu se modifica de la sala.

4 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ai dreptate.

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

U ~ U
G ~ Gotta
L ~ Love
Y ~ Yourself

| Anonimmaaa888890 a răspuns:

Nu tine neaparat de sala, ei ii schimba starea, in timpul menstruatiei/inainte sanii sunt mai duri, iar in rest mai fermi. Dar depinde si ft mult de fiecare fata in parte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sala te poate ajuta la întărirea mușchilor pectorali...deci...ar avea sens într-o oarecare măsură.