| doggy123 a întrebat:

Am o problema cu cosurile.Am vazut pe net ca miere te ajuta sa scapi de ele si apar rezultate rapid.E adevarat? Daca da cum trebuie sa aplic mierea pe fata si cum, si daca ati incercat si voi spuneti-mi va rog la voi in cat timp au aparut rezultate

1 răspuns:
| Alexandraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Buna,eu am incercat tratamentul cu mierea,nu este complicat, te speli cu apa calduta, tamponezi fata usor cu un prosop si apoi adaugi mierea, eu am aplicat-o cu mana, stai vreo 5-10 minute, apoi te clatesti cu apa calduta din nou si cu rece ca sa se inchida porii. Daca mai ai probleme cu cosurile dupa viziteaza un dermatolog sa iti faca ceva pentru tipul de ten care il ai, funda?