| Denisa a întrebat:

Decilaughing Am renuntat la: dulciuri, inghetata, sucuri, mancare prajita, paine, tot ce e gras. Mananc legume crude, fierte si orez fiert. Beau doar ceai fara zahar, cu lamaie si apa. Alerg seara cam un km, fac abdomene, merg pe jos. Vreo sansa sa slabesc? Nu trebuie sa slabesc mult, cateva kgbatting eyelashes

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| ely92music a răspuns:

Doamne, cum sa nu slabesti daca faci sport, tii regim si bei lichide... ii imposibil sa nu dai jos kg in plus...

| Gentiana a răspuns:

Este o sansa sa slabesti inegalabil de mult.Chiar mult mai mult decat ti'ai putea imagina.La unele persoane cu anumite probleme(sper sa nu ai si tu ), cura de slabire INGRASA. Poate nu iti vine sa crezi si posibil nu e genul tau.
Vei slabi cu siguranta, mult!
Mult noroc!

| florinbrasov a răspuns:

Rabdare

| vyrus3l a răspuns:

Ai grija sa nu pierzi prea multe kg...