| anonim_4396 a întrebat:

Deci am trecut pe o dieta o zi proteine,o zi carbo,o zi grasimi, a mai incercat cineva asa ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

O mare prostie.

| RAY a răspuns (pentru aXy99):

Sunt curios cum va fi aXy, stiu ca este nevoie de toti macro zilnic

| aXy99 a răspuns (pentru RAY):

Sunt curios cum vei manca tu doar grasimi intr-o zi laughing

| RAY a răspuns (pentru aXy99):

Buna intrebare, uite azi fiind proteine am mancat vreo 2 snitele si deseara 2 oua, maine slanina cu ceapa, paine, o punga de seminte atat

| aXy99 a răspuns (pentru RAY):

Doamne fereste, slanina? Paine? Nu zic ca nu e buna, dar painea are carbo si proteine, nu are grasimi.

| RAY a răspuns (pentru aXy99):

Nu pot manca doar slanina, imi vine greata, as fi mancat sunca dar e comerciala

| aXy99 a răspuns (pentru RAY):

Cum adica comerciala? Si painea nu e? laughing
Da-o naibii, nu merita sa faci ce faci acum. Poti cicliza carbohidratii, ai zile in care mananci normal si altele in care consumi ~75g carbo.

| RAY a răspuns (pentru aXy99):

Nu e sunca de casa, practic e o ciclare, urmeaza ziua carbo a treia zi

| RAY a răspuns (pentru aXy99):

Daca ma ajuti iti dau fundita, intri de pe tel aici?

| aXy99 a răspuns (pentru RAY):

Intru de pe PC in proportie de 99, 9%