| Haose a întrebat:

Deci de la calculator parca sunt vanat sub ochi, am ceva mov. Nu o sa mai frecventez PC-ul, dar cum pot scapa cat mai repede de asta? ( se poate in maxim o saptamana? ). Daca as fi bronzat sub ochi, as putea avea probleme? Mentionez ca port ochelari ( dar asta se intampla si inainte sa port ochelari, deci nu cred ca e o problema ). Mersi, dau funda. Si inca o intrebare, daca ma uit la televizor ( 1h, 2h ca n-am ce face seara ) se mai fac astea? Televizorul este mic si distanta de vreo 2 pasi largi de la televizor si canapea. Televizorul este suspendat pe un suport.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| dydav a răspuns:

Dormi mult cateva zile si o sa-ti treaca intre timp un fond de ten sau anticearcan de la prietena/sora/mama e bun

1 răspuns:
| ema_4030 a răspuns:

Pai ar trebui sa te odihnesti mai mult big grin