| 1313Addaaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Deci, ieri dimineata dupa ce am mancat, m-a apucat o durere de burta foarte dureroasa. Inca o mai am, dupa o zi. Mi-e frica sa nu fie apendicita. Specific ca ma doare in jurul buricului si cand stau jos ma lasa durerea. Cand vorbesc de mancare mi se face rau. Ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| alex71yonutz a răspuns:

Buna,sincer noi nu putem decat sa ne dam o parere, dar pentru tine ar fi mai bine sa te duci la un medic specialist.Nu mai sta, ca nu stai bine.Bafta

1 răspuns:
| Qweeeeeer a răspuns:

Stiu ca suna ciudat, dar poate nu ti-a placut mancarea