| Dudyy a întrebat:

Sambata seara am fost la o petrecere si am baut cam mult iar de duminica dimineata ma tot doare burta in jurul buricului si banuiesc ca ma doare din cauza alcoolului. Stie careva cam cat timp dureaza aceasta durere? (Precizez ca ieri m-a durut mai tare, iar azi m-a lasat putin ) FUndita puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| VadTot a răspuns:

Nu Cred ca i din cauza consumului peste masura a alcoolului ..se poate sa fie de la altceva.Te sfatuiesc sa mergi la medic daca durerile persista.Probabil ai altceva.iar abuzul de alcool nu a facut altceva decat sa agraveze o problema mai veche care ai neglijato?

| Dudyy explică (pentru VadTot):

Pai am oarecum gastrita, insa nu am fact chiar abuz de alcool am baut cam 2-3 beri si niste Jack Daniels (imi place mult bautura asta whistling)

| VadTot a răspuns (pentru Dudyy):

Pai vezi..ca ai si alte probleme! Deci Daca ai gastrita trebuie sa ti un regim oarecum drastic.