| DamianDami a întrebat:

Deci,pentru inceput, mi-am facut pierce sub buza si l'am dat jos pentru ca ma durea.Ieri de dimineata m'am trezit cu buza umflata si am citit ca te poti da cu baneocin. M'am dat dar nu a trecut, azi dimineata m'am trezit cu buza si mai umflata iar in spate este ca o afta(cred ca este afta)iar in fata este ca un cos care daca il storc iese un licid cateodata alb cateodata galbui.(adica unde e gaura)Crdd ca s'a infectat(defapt sunt sigur) si acum am fost la medicul de famileie si a spus ca este afta si ca trebuie sa ma dau cu glicerina baroxata..Nu stiu ce sa fac ..adoca gen sa imi dispara pana poimaine...sa il las asa...sa iau nurofen sau ceva de gen... (am uitat sa mentionez ca imprejurul gauriiiiiii este "pietrificat" si ca in momentul cand am facut gaura nu a curs sange!
VA ROGGGG AAAJUUUTTTTOOOR

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| MasterYoda a răspuns:

Da cu carmol

| eu1234512345 a răspuns:

Da cu Nidoflor