| adrian_4985 a întrebat:

Ce se intampla daca un bebe inghite glicerina baroxata?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca ai grija s nu-l ungi in exces si mai des decat ti-a fost recomandat, nu va pati nimic.

| Denisse_8813 a răspuns:

Depinde cat de mult inghite. Din cate stiu eu nu face rau. De obicei se foloseste pentru a curata limbuta micutilor si evident ca este inevitabil ca o cantitate infima tot sa fie inghitita...

| DeeAnna. a răspuns:

Nu se intampla nimic.Acum depinde si de cantitate.winking