| RăzvanEZP a întrebat:

acum 2 zile un amic mi-a facut un piercing in buza, nu au fost probleme, dar ieri cand m-am trezit, aveam buza foarte umflata, si ma durea ca naiba. l'am intrebat pe asta care mi l-a facut si a zis ca trebuie sa imi cumpar un pierce cu tija mai lunga, ca acesta care il am eu e cu tija prea scurta. astazi cand m-am trezit am vazut ca, la cat de mica e tija, am o rana la locul respectiv, si anume, bila imi intra in gaura si ma doare de nu mai pot, si capatul tijei din gura imi intra in piele si incep sa nu mai reusesc sa o scot. rana se mai astupa? piercingul se vindeca repede? ce ar trebui sa fac ca sa nu mai faca gaura puroi? dati'mi niste sfaturi, ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| Diavolulestefemeie a răspuns:

Buna,
Pai fa bine si cumpara ce iti-a sps tipul acelahappy si ca sa nu ti se formeze puroi deinfecteaza tija, cercelul bla bla blahappy si date cu putin spirt happy la locul respectiv happy
Puneti o compresa rece la buza ca sa ti se desunfle happy
Ciuss.