| adimancool a întrebat:

Deci va rog sa nu radeti! e normal ca la 14 ani sa ai un penis de 8 cm, si f gros?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| NemNUZ a răspuns:

Pai daca esti mai grasut ai penisul mai mic si gros dar depinde si in ce postura ee( ma intelegi ), nu e nici o problema, dar nu o sa ii prea placa prietenei tale laughing

5 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Hahahahahahaha pauza hahahahahahaha
rolling on the floor

| biliuzz a răspuns:

Nu cred ca e normal....la varsta ta, majoritatea baietilor au in jur de 13-14 cm...

| Pitbull305 a răspuns:

Poi daca pentru tine conteaza atat de mult, eu nu cred ca este normal.

| anonim333 a răspuns:

Nu stiu.

| gaby140 a răspuns:

Si eu am 14 ani si am penisul de aprox. 10 cm. Stai linistit pentru ca penisul creste pana la 20 de ani...are timp sa creasca.