| anonim_4396 a întrebat:

Cam cât măsoară un penis normal? Cu care sa satisfaci o femeie? Voi ce alegeți, micuț și gros sau mare?

9 răspunsuri:
| Atotstiutorul a răspuns:

De obicei 20 este suficient, mare si gros prefera femeile adevarate, am zis femeile adevarate nu fetele care stau pe TPU, restul de analize ca iti ajung si 13 sau ca e recomandat 13 si toate prostiile astea luate din carti NU sunt adevarate! ca de fapt conteaza sufletul si bla bla bla bla bla! 20 este suficient!

| RAY a răspuns (pentru Atotstiutorul):

Fetele care stau pe TPU? ce sunt?

| minrest a răspuns (pentru Atotstiutorul):

20 nu ar fi rau, cu multa grija ar merge, dar sunt foarte putine de 20 si peste. Iar peste 20 intra in erectie mai greu si incomplet, sigur, nu intodeauna. Femeile alea adevarate sunt de fapt decalibrate. Eu zic ca trebuie sa fie peste 16 cm.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Atotstiutorul):

Pe baza masuratorilor efectuate in mod profesional, care au fost efectuate de specialisti la cererea fabricilor producatoare de prezervative, a reiesit din calculele statistice ca barbatii romani MATURI si ACTIVI SEXUAL sunt dotati cu penisuri a caror lungime medie este de 12, 73 cm. Aceste date acceptate de oamenii de stiinta si de fabricantii deprezervative au reiesit din masuratori precise, si nu din povestile fanteziste ale unora care se considera urmasii lui Terente. laughing

suntserios
| suntserios a răspuns:

Masoara ceva mai mult decat al tau

| Violleta2022 a răspuns:

Evident mare si gros, ca sa poate excita si satisface!

| corbulalbrosu a răspuns:

Sa fie cu ceva mai lung decat un vagin bine excitat care in acel moment are in jur de 13-14 cm adancime. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mare, gros si noduros trebuie. Ca trunchiul de copac. Sa tii 3-4 femei pe el asa, "la protap", fara sa se indoaie. Ala e penis adevarat.

| KosmosInFlame a răspuns:

Aproximativ 35 cm