| SkrillexForever a întrebat:

SALUT TPU!
am o intrebare cam personala
pentru cei care au trecut prin pubertate am o intrebare
la penis... cand imi apropi picioarele sim ca si cum sar dezlipi ceva
E normal?
Va rog sa nu radeti
Funaa!

2 răspunsuri:
| kilder64 a răspuns:

Deci, Tu Ai Ca Un Fel De Pielita, si o sa ti se rupa, nu-ti face griji, dar cand o sa faci baie o sa te usture, de obicei cand faci sex prima da ti se rupe, dar in cazul tau, Funda!

| Seby90 a răspuns (pentru kilder64):

Esti prost. Nu se rupe nimic niciodata, daca nu insisti sau nu este extrem de subtire nu se rupe nimic. In plus el a intrebat altceva.

Se dezllipeste ce? Cati ani ai? Si ai incercat sa dai preputul inapoi pana acum? Probabil ca asta e problema? Nu prea inteleg nimic din ce ai spus sincer. Incearca sa vb cu parintii tai, ei te vor ajuta mai mult decat noi pentru ca pot vedea "problema" fata de noi care nici nu intelegem intrebarea.

O seara buna!