| anonim_4396 a întrebat:

Deci vreau sa îmi fac lichid pentru țigară electronică de 100 ml.
Am următoarele ingrediente:
1.Aroma Aloe Vera 10ml
2.aroma Red mint 10ml
3.aroma cherry 10 ml
4. 100ml de baza vg
Daca va pricepeți cat de cat va rog sa îmi dați o concentrație buna...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| chazz a răspuns:

Fii atent, fara propilen glicol nu poti face. el e anti bacterian, cauta asa pe Youtube "cum sa iti faci lichid acasa pentru tigara electronica" de la VapeRomania, acel baiat iti explica pas cu pas tot ce trebuie sa faci si sa stii ca sa iti faci propriile lichide! spor la nori.

| bystefu a răspuns:

Poate te alegi cu un cancer micut.

| Buzi213 a răspuns:

Ai o super gandire. Poate te alegi cu un mic mititel cancerut