| Katalinkata0 a întrebat:

Dermatologul poate sa vadă unde am cicatrici și unde numai îmi creste parul pe scalp?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

Este specialitatea lui, normal. Și îți va creste

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cu ochelari, culupa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,normal. Câți ani ai?

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru Katalinkata0):

Ești un copilaș. Nu știam. Mulți înainte dragule.
Stai liniștit ca nu e nici o problema, nu o sa îți cada parul, mergi liniștit la Dermatolog fără nici un stres. Este posibil sa fie pe fond psihologic și sa nu ai nimic.

Răspuns utilizator avertizat