| anonim_4396 a întrebat:

Despre anticonceptionalele "Karissa" ce parere aveti? Ati folosit? Sunt bune?
Cum se folosesc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Goete a răspuns:

Sunt super.
Acum fiica mea se cheama Karissawinking

| creator0509 a răspuns:

Mai intai trebuia sa i spuneti baiatului sa ia prezervative mai rezistente

| IubitaAndreea a răspuns (pentru creator0509):

Adica sa înțeleg ca nu sunt bune?