| PeanutsAdri a întrebat:

Am fost astazi la un medic ginecologic si mi-a prescris anticonceptionalele Karissa. Am cautat pe net si am vazut ca multe femei au avut dureri de cap si depresii. Sunt bune? Ce parere aveti? multumesc

2 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Toate au contraindicatii si efecte adverse! Daca medicul ti le-a prescris, stie el de ce!

| Dyadyenutza a răspuns:

Depinde de organism Adriana.Pe unele le ingrasa, pe altele le slabesc, fiecare are simptome diferite dar daca nu te simti bine din cauza lor eu zic sa nu le mai iei pentru ca nu-s potrivite pentru organismul tau