| bogdan1423 a întrebat:

Despre flotari..si tractiuni la bara ....sunt folositoare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
11 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Bineinteles ca sunt si ele bune la ceva, dar depinde ce scop ai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Logic.faci muschi si patratele!

| MIRUNAmyra a răspuns:

Foarte,incearca sa faci cat mai multe pe zi.Bine depinde de scop!

| bogdan1423 explică (pentru MIRUNAmyra):

Scopul...scopul este sa fac cat de cat piept... laughing

| kameleonic a răspuns:

Sunt folositoare! Fa aproape zilnic si o sa vezi rezultate dupa 2 luni!

| bogdan1423 explică (pentru kameleonic):

Fac de 5-6 luni...si se vad rezultate

| TheAnonimous3037 a răspuns:

Daca vrei sa iti creasca muschii, da.

| VladLungu a răspuns:

Daca vrei piept si triceps apeleaza la flotari dar daca vrei biceps si daca stii sa tii mainile, tractiunile lucreaca si patele.

| andrei1234512 a răspuns:

Daca sunt folositoare da sunt an scopol lor pentru muschi

| bogdan1423 explică:

Ok fac flotari de 5-6 luni si spre surprinderea mea chiar se vad rezultate destul de bune si acum vreau sa ma apuc de tractiuni la bara.

| Alecsootzul a răspuns:

Normal ca sunt folositoare. Poti face intr-o zi multe flotari si tractiuni iar urmatoarea zi sa te odihnesti daca vrei sa iti creasca bicepsul. Daca vei face in fiecare zi asa vei vedea ca nu iti va creste, ci va scadea.winking