| bogdan1423 a întrebat:

...am si eu o intrebare..Care sunt cele mai bune exercitii pentru piept? flotari sau tractiuni la bara?

8 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

Flotarile

| VladLungu a răspuns:

Flotari=piept,triceps
Tractiuni=biceps,spate
Eu zic sa iti fac un program cu flotari, tractiuni si abdomene.Eu zic sa faci de 3 ori pe saptamana si luni=flotari=piept, miercuri=abdomene=patratele, vineri=tractiuni=biceps.

| bogdan1423 explică (pentru VladLungu):

Am sa urmez acest programwinking

| VladLungu a răspuns:

Funda?

| Cosmin86 a răspuns (pentru VladLungu):

Uite vezi? Gest de copil mic PENIBIL, doar un copil mic penibil ( sau un gay frustrat ) ar cere "Funda".

Nu te mai lauda ca faci sport, un sportiv ar intra in pamant de rusine sa foloseasca acest cuvant ( ca dovada ca doar copiii mici il folosesc )

| Florin354 a răspuns:

Tractiunile sunt mai bune dar si flotarile sunt folositoare.

| VladPk a răspuns:

Tractiunile la bara pentru ca iti solicita mai mult muschii decat flotarile. incearca sa faci tot felul de tractiuni

| greyhound a răspuns (pentru VladPk):

Or solicita tractiunile niste muschi, dar nu muschii pectorali