| SaRiNoOtZa a întrebat:

Dieta pe care a tinut-o Beyonce cu sirop de artar 4 l de apa si 2 lamai este buna? Merge? Este posibil sa slabesti 9 kilograme in 10 zile?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Dash a răspuns:

Da, este posibil.
Daca Beyonce a reusit, atunci poti si tu big grin

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este mai mult ca posibil să te îmbolnăvești!
Învață să mănânci, aici este marea ta problemă.
calorii.oneden.com
Pa, pa.

| micurutza2005 a răspuns:

Eu zic sigur ca nu orice dieta folosita de altii e buna si tie sau altcuiva de aceea exista nutritionisti sa iti personalizeze o dieta nu sa iti dea dieta altuia in functie de nevoile si analizele tale,iar dietele sant pe termen scurt dupa care pui inapoi dublu daca te abati de la ea si daca nu o mentii prin sport intens, sala,saloane de frumusete si din astea pui inapoi repede acele kg date jos asa de repede, astea sant diete de fite nu de oameni normali care nu sant vedete publice, eu am alte metode cu care am slabit si ma mentin de 2ani mancand orice vreau,important e portie pe care o mananc si de dulciuri si de alte mancaruri,dar cred ca ti-am mai explicat cum trebuie sa faci sau nu mai ti minte,si daca esti tu aia din poza nu inteleg ce mai trebuie sa slabesti,esti obsedata cumva sau ce, eu zic ca esti ok, spune-mi cate kg ai si inaltimea si varsta si iti spun eu cum si cat trebuie sa slabesti si as fi curioasa si de cat ai in talie si peste solduri in cm.si iti spun exact daca mai trebuie sa slabesti sau nu si cum.ok.