| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua TPU. Am o intrebare,
Dieta cu sirop de artar care a folosit-o beyonce poate fi folosita si de persoane sub 15 ani? Macar 5 zile sa fie. sau 7. Si daca da, trebuie sa consum doar acel sirop in fiecare zi? Sau pot consuma si alte alimente? unele persoane zic ca pot consuma si alte alimente. Astept un raspuns rapid; o3. Trebuie sa slabesc 5-7 kg,burta nu am, nici maini grase..de la solduri in sus sunt perfect normala.dar am soldurile mari si picioare mai grase, si ma deranjeaza sad.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| AmaliaAmi a răspuns:

Buna! Da poti cinsuma si alimente in timpul curei cu siropul de artar.Dar trebuie sa consumi multe fructe,supe, ciorbe, lucruri usoare, dar care iti ajuta corpul sa nu fie slabit, sa nu ti se inmoaie piciorele(ma intelegi).Te pup si succes>*O sa arati perfeeectttlaughing)