| georgy_7464 a întrebat:

Din cand in cand dintr-o data ma ia o stare de rau, adica nu ma doare ceva anume doar ametesc imi tiuie urechile simt ca ma sufoc iar cand casc incep sa-mi revin. Ce poate fi? va multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| GabiiHaș a răspuns:

Glanda tiroida?

| ZoeyMe a răspuns (pentru GabiiHaș):

Nu cred.

| georgy_7464 explică:

Analize la glanda tiroida mi-am facut, am fost si la endocrinolog si toate au iesit bine.

| Shinto a răspuns:

Incearca sa inspiri rar si adanc de mai multe ori atunci cand simti ca ametesti. Ar fi fost bine sa scrii daca ai fost racit recent sau ai avut sinuzita...