| anonim_4396 a întrebat:

Din ce cauza am mereu calcaiele aspre? Le exfoliez constant si le dau cu crema...Ar putea fi vreo problema de sanatate?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu e nimic deosebit, multe persoane se confrunta cu aceasta problema.

| Kidu a răspuns:

Sau faptul ca stai prea mult in picioarebig grin

| Amelia87 a răspuns:

Messi, de unde te-ai luat tu asa destept/desteapta? Te paste o suspendare pentru raspunsurile aiurite pe care le dai. Be sure about that.

| stetoscop a răspuns:

N ai nimic, stai flexat! Doamne!
Mereu o sa ti fie asa...doar sunt celule moarte care trebuiesc indepartate, iar daca sunt aspre de nota ca nu le exfoliez eficient si nu e buna metoda ta de exfoliere. Daca le exfoliezi corect nu ai nevoie de crema. Freaca mai bine, dar dupa ce s a inmuiat stratul de piele. Hai cu piciorusele exfoliate!laughing

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

Buna, ar putea fi o lipsa de calciu...nu e nimic de speriat. ar fi indicat sa incepi sa bei calciu fiole sau din acela efervescent. multa sanatate!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bea foarte multa apa pana ajunge si acolo, glumesc, nu bei lichide suficiente.