| DonMecanico a întrebat:

Din ce cauza oare am dureri de burta dureroase si ca sunt stricat la stomac?, in dimineata de revelion am baut mai mult cola, dupa masa am mancat salata de boeuf, pana pe seara am mai mancat niste prajituri cu ciocolata, biscuiti si covrigi cu sare., si azi dim cand m-am trezit, ma trezesc cu aceste dureri. foarte urate., cola sa fii fost cauza sau din ce cauza? si ce sa iau ca sa scap de dureri si sa nu mai fiu stricat la stomac? multumesc si La multi ani!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Combinatia de maioneza+continutul si Cola.

| SimonaCristina a răspuns:

Salata de boeuf +cola+coicolata... Bea ceai de menta neindulcit, ia 2-3 plicuri de smecta si tine regim cateva zile. Sanatate!